ať víme, jak to na našem webu žije?

Projektant pozemních staveb

Pracovní náplň:

Kompletní projektová příprava pozemních staveb včetně docházky na stavby a inženýrské činnosti, zpracování výkresové dokumentace na PC (AutoCAD) a související činnosti včetně zaměřování staveb a kompletačních prací. Po zapracování postup k samostatnému řízení projektů.

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání stavební v oboru pozemní stavby
  • AutoCAD, MS Office
  • ŘP skup. B
  • pasivní AJ, NJ nebo RJ výhodou
  • chuť učit se novým věcem, zodpovědnost za provedenou práci, spolehlivost

Nabízíme:

  • samostatnou a tvůrčí práci v mladém, dynamickém a perspektivním kolektivu projekční kanceláře se zaměřením převážně na pozemní stavitelství, zajišťující kompletní projekční a inženýrský servis stavby
  • příležitost k seberealizaci a dalšímu rozvoji
  • stabilní zázemí renomované společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení

Nástup:

  • ihned

Pošlete nám CV

Pokud Vás naše nabídka zaujala, přiložte prosím svůj strukturovaný životopis spolu s průvodním dopisem k tomuto kontaktnímu formuláři nebo na poštovní adresu společnosti. Poskytnutím svých osobních údajů, která uvádíte v životopise zaslaném společnosti STORING s.r.o., dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu u STORING s.r.o., a to na dobu do dovolání Vašeho souhlasu.

Odesláním formuláře souhlasíte s uchováním vašich osobních údajů.
Ministerstvo průmyslu a obchodu Financováno Evropskou unií Národní plán obnovy